Specyfikacja - Cross Reference:
70660N,
LA589F,
70364N,
A47032,
93962,
E2186,
CA593,
CAK7452,
R47032,
SL8909,
AF2903,
,
A46947,
021055,
00811715,
1453,
ARM132935,
87962,
AF2692,
J1950592,
6948656,
A63320,
HD2935,
LAF1924,
VPD7126,
SA14776K,
S7456A,
SFA2935PF,
A578C,
194754,
AF3320,
FA1486,
MCA47032,
ACI0904842,
LAF1467,
| Średnica zewnętrzna | 174 mm (6.85 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 107.3 mm (4.22 inch) |
| Długość | 355.6 mm (14.00 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH A47032 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |