Specyfikacja - Cross Reference:
70481N,
AZ47033,
A64501Q,
6948655,
J1950593,
194755,
46516,
PA2634,
27.457.00,
88516,
94516,
K1950593,
3I0280,
SA14777,
,
AF4501Q,
CF1133,
AF132939,
VPD7125,
WGA916S,
LAF1923,
Y05768411,
J1950592,
SL8910,
A64501,
P152707,
A47033-CNH,
A1447C,
LA1481,
AF4827,
00811740,
9576P132939,
AF2301,
K1950595,
A8544,
| Średnica zewnętrzna | 104.14 mm (4.10 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 62.99 mm (2.48 inch) |
| Długość | 330.2 mm (13.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH A47033 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |