Specyfikacja - Cross Reference:
70263434,
AF2945Q,
AEM2054,
PA2369,
70167N,
FR975,
P133711,
AF395,
3834638,
AF133765,
FA652,
AR79941,
ARM725,
PA949,
A62945Q,
DNP133765,
P133765,
AH1158,
1402148,
AP725HD,
777AIR,
AH1170,
AR54336,
SA11588,
HD9233,
P772533,
263434,
AP79941,
FLI6902,
2714500,
WGA389,
70263435,
SL8914,
87654,
00811596,
| Średnica zewnętrzna | 185.9 mm (7.32 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 100.6 mm (3.96 inch) |
| Długość | 378 mm (14.88 inch) |
| Długość całkowita | 388.9 mm (15.31 inch) |
| Średnica otworów śrub | 9.93 mm (0.39 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |