Specyfikacja - Cross Reference:
PA2369,
AF1638,
P772533,
C19335,
42654WIX,
7277153300,
P770311,
AP79941,
P771001,
,
SA11588,
810766,
P133711,
HD9233,
SL8914,
VPD7068,
HD8190,
AEM2054,
S7145A,
1402148,
AR79941,
P771533,
AF2945,
811596,
P133765,
LAF3711,
FLIOT6902ANM,
FLIOT6902AN,
811545,
AR54336,
| Średnica zewnętrzna | 186 mm (7.32 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 101 mm (3.98 inch) |
| Długość | 378 mm (14.88 inch) |
| Długość całkowita | 391 mm (15.39 inch) |
| Średnica otworów śrub | 10 mm (0.39 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |