Specyfikacja - Cross Reference:
ARM8155,
AF4428,
9595,
250C139S,
CD0615506830,
MA742,
024104,
,
A5004,
VPD7012,
3I1059,
D1NN9R500B,
A63403,
AZA197T,
A64428Q,
LK3748,
8825162,
AZA197,
1987435008,
94534,
CA4772SY,
CA4262SY,
46534WIX,
A1056C,
LAF3710,
C21339,
AF3403,
P115739,
928689,
WGA194,
86525008-CNH,
LA896,
AF597,
1402762,
RN240742,
| Średnica zewnętrzna | 74.7 mm (2.94 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 60.5 mm (2.38 inch) |
| Długość | 335 mm (13.19 inch) |
| Średnica otworów śrub | 11.51 mm (0.45 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | FORD D6NN9R500B |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |