Specyfikacja - Cross Reference:
MA738,
341460,
3I1060,
FA902Q,
87533,
LAF3717,
P526504,
A5003,
SFA6505P,
3834637,
2350173,
1395,
ARM6155,
AH1156,
WGA192,
WGCS3001,
1402159,
3904375,
A900C,
,
AZA196,
ADG678,
A63262Q,
A588,
AH526505,
CD0615506826,
D5NN98618A,
A834,
20612,
P526505,
E9NN9B618AA,
BAU1895,
6947621,
NPN00835,
HDA5224,
| Średnica zewnętrzna | 134.87 mm (5.31 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 78.23 mm (3.08 inch) |
| Długość | 373.13 mm (14.69 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | FORD D6NN9601B |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |