Specyfikacja - Cross Reference:
SL81296,
330570119AVI30500,
P781098,
4700950171,
TT2211379,
56023052,
194179,
1000185948,
SEV55IF/4,
11ND20240,
AF26207,
554005014001,
180013045,
5490091014,
867010441,
TT2211379,
CB01500425,
1000051240,
50011891,
C372680/2,
87417040,
221379,
2465009,
84386403,
995690,
4311321,
AH170798,
LAF5568,
84432503,
P781102,
29320638,
AF781098,
504772,
SA16353,
MX511951,
| Średnica zewnętrzna | 362.8 mm (14.28 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 228.1 mm (8.98 inch) |
| Długość | 620 mm (24.41 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | FRG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |