Specyfikacja - Cross Reference:
AH174196,
1000192124,
194180,
CF23550/2,
CF23550,
CDD001428,
87417043,
AH174196,
180013046,
A7120013,
2250155692,
42848WIX,
29320641,
CZ4311322,
87417041,
4311311,
SP3019-2,
AF26208,
CF23550/2,
KNL07002,
A060170,
6343902,
87848,
006307061,
56023053,
160428,
2465010,
AF26208,
CF23550,
TT221378,
50011892,
RN240892,
87417045,
6307061,
7650285,
| Średnica zewnętrzna | 221.1 mm (8.7 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 176.3 mm (6.94 inch) |
| Długość | 624 mm (24.57 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | FRG |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |